Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    újra hi!

    nem olvastam el az utolsó hsz-om óta képződött sokezer hsz-t.

    de iszonyat pipa lettem mára.
    tegnap többen is hívtak. állítólag ki voltam kapcsolva. de valójában nem. és nem rakam át repülő módba...
    a probléma tegnap kezdődött, amikor többször próbáltam egy számot hívni. ki sem csengett, hangpostás sípszó, "nem kapcsolható" szöveg sem volt. de nem foglakoztam vele, vasárnap lévén, és nem volt olyan fontos a számomra az általam hívott személy...
    eljött a hétfő. kezdem a hívásokat indítani. tegnapi tünetek.
    ránéztem az aksira, 50% körül. pedig tegnap este teletöltöttem.

    rutinosan szokásos kikapcs, aksi kivét, restart.
    helyreállt a világ rendje.

    ->

    tanulság:
    ha valaki hívást indít, és nem történik semmi, akkor rögtön kikapcs, aksi kivét, és restart.
    mert lehet, hogy elérheteltlen vagy, és így fontos bejövő hívások is elvesznek. örökre...

    b+ samu, b+ voda red, vagy b+ akárki....
    :(( :(((

    (tudom, van hívásértesítő, stb, de direkt nem használom. bízom benne, hogy ha valaki megcsörget egy kijelzett számról, és 24/7-ben be vagyok kapcsolva, (igaz lehalkítva), vissza tudom hívni, hogy mit akart...
    és mivel annyira ritkásan fordulnak meg a forintok mostanság, hogy csak 1 db. elmulasztott híváson is sok múlhat...
    (tehát b+ samu, b+ voda red, stb...) :(( :(((

    iszonyat pipa vagyok.

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák