Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ollie

    MODERÁTOR

    válasz No.01 #9194 üzenetére

    Clear View:
    majdnem teljesen műanyag, áttetsző a fedlap, és azon keresztül látod az AoD-ot (nem egészen, mert kicsit mást látsz, de kvázi AoD-ról van szó). Én S8-hoz ezt használtam, és nagyon szerettem, de eléggé tud karcolódni, hiszen műanyag, de nagyon minőségi az egész. Fekvő helyzetben megtámaszthatod vele a telefont, ahogy a képen látszik.

    LED View:
    Egyáltalán nem átlátszó, ledek vannak a felső részén a toknak (ami egyébként érintésérzékeny!), és azokkal jelez ki sok mindent (elég kreatív, pl.: hívások, értesítések, sms-ek, emlékeztetők, ébresztés (de utóbbi hármat csak eseményként jelzi), de jelzi azt is, ha zenét hallgatsz, hangerőt állítasz, meg biztos elfelejtettem pár dolgot). Az energiát a telefontól nyeri ugyanúgy, ahogy a vezetékmentes töltés működik. Ez is nagyon minőségi érzést ad, szövetszerű bevonta van kívül, ami szerintem műanyag, de nem karcolódik. Ezt használom most az S9-hez. Van hozzá amúgy a telefon menüjébe - automatikusan - beépülő LED icon editor, amivel egyedi ikont társíthatunk a kontaktjainkhoz (akár mindegyikhez), így azzal jelez, ha hívnak.

    Ami közös mindkettőben:
    - tökéletesen működik a vezetékmentes töltés
    - nem kell kinyitni, hogy felvegyük és letegyük a hívást
    - az emlékeztetőket, ébresztéseket és egyéb értesítéseket jóváhagyhatjuk (dismiss)
    - mindkettőre van 1 év garancia

    És mindkettő drága, a LED view emlékeim szerint 18k volt az S9+-hoz. Viszont ha elkezded használni megérted, hogy miért kerül ennyibe.

    ***

  • hackeeeee

    Jómunkásember

    válasz No.01 #9194 üzenetére

    A clear view áttetsző, azon keresztül fel lehet venni a hívást, nem kell hozzá kinyitni a fedlapot, meg ilyesmi.

    Véleményem szubjektív...

Új hozzászólás Aktív témák