Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kiskeni

    aktív tag

    válasz jeni #36095 üzenetére

    Nem tartok attól, hogy a Knox ugrik. Attól tartok inkább, hogy mit jár meg az a ROM, mielőtt a telefonomra kerül. Közvetlen forrás esetén azért biztosabban mondhatom, hogy a gyártótól közvetlen hozzám jut el, mint bármelyik másik forrás esetében. A SamFirm-ről is állítjátok, hogy az pl. közvetlen a Samsung szerverekről húzza le a ROM-ot, de egyáltalán garantálható, hogy ez tényleg így van? Én újabban rámentem a csak hivatalos forrásra, tehát mindent úgy szerzek be, ahogyan azt kell. Ez már csak ilyen. Lehet butaság, hogy így variálok ROM-témában is, de nem ér nekem annyit mínusz pár nap, hogy most változtassak hirtelen a szokásomon. Inkább kiírom itt napi 1x, hogy hol van már a TMH 10 ;]

    Egyébként hogy válaszoljak erre is, egyáltalán nincs tele szeméttel a szolgáltatós verzió. Az elején van egy App asszisztens, ami megkérdezi mit szeretnél telepíteni Telekom-os appok közül és ez az App asszisztens app nyilván fent is marad (letiltható), de semmi másban nem különbözik a XEH-től (ha nem nézem, mi van mélyebben ugyebár). Nekem még ez sem bloatware tulajdonképpen, mivel T-sként azért a Telekom app előkerül néha-néha és tök jó, hogy frissen kézhez kapott telónál nem nekem kell még külön levadászni a Telekom appot, hanem már az elején feldobja nekem. Manapság azért már nehéz is lenne telepumpálni a sok kötelező lim-lommal a rendszert, mint régebben. Emlékszem még S3 Neo-n mennyi minden volt fenn alapból, manapság meg már a Samu gyári zenelejátszója sincs (!!!) fent a telón alapból.
    Szerk.: na ez eszembe sem jutott. Ha úgy leszek a városban lehet, hogy rápróbálok. Bár nem tudom, hogy ez a Samsung bolt, ami itt van csinál-e ilyet. Múltkor mikor szoftveres hibával vittem el hozzájuk felküldték a TMX-hez, ami azért fura. Majd kiderül, ha nem csinálják meg helyben x időn belül, akkor meg tárgytalan. Nem mintha nem bíznék magamban, én is szívesen megcsinálnám, csak már leírtam mi nem tetszik ezzel kapcsolatban.

    [ Szerkesztve ]

    Két rák találkozik. Kérdezi az egyik: - Te is folyami vagy? - Nem, én tüdő

Új hozzászólás Aktív témák