Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • viewdetails

    addikt

    válasz kiskeni #36097 üzenetére

    Az md5 fájlokban bármilyen módosítás az érvénytelenségükkel járna, nem tudnád felflashelni, vagy a KNOX ugrana ha erőltetnéd, módosítás után visszazárni a Samsung saját kulcsaival lehet ami nyilván nem hozzáférhető.
    Gyk tökmindegy mit jár meg az a ROM, ha valid mikor betallózod.

    Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

  • jeni

    félisten

    válasz kiskeni #36097 üzenetére

    lehet az appok nem térnek el de erre varrjál gombot:
    VDH 10-s rendszeren nem ment a két SIM-re a Volte mód! KORLÁTOZVA!
    DBT ment a két karin a Volte.
    a XEH szintén jó 10-n a Volte mód.
    akkor miért jobb és miért bízzol jobban a szolgáltatós TMH verzióban?
    senki sem kötelezhet téged,hogy feltedd a XEH!

    így inkább várd meg a márciusi hónapot a TMH OTA megérkezéséig!
    ja és ha így is ugrik a Knox 0-ról 1-re ezt is nehezen fogod bizonyítani,hogy az OTA miatt ugrott a KNOX!

    ja és le van írva,hogy az OTA általi szoftver módosítás, meghibásodás sem nyújt garanciális kötelezettséget,ügyintézést a márkaszerviz részéről.

    [ Szerkesztve ]

  • qltsar

    veterán

    válasz kiskeni #36097 üzenetére

    "Nem tartok attól, hogy a Knox ugrik. Attól tartok inkább, hogy mit jár meg az a ROM, mielőtt a telefonomra kerül. Közvetlen forrás esetén azért biztosabban mondhatom, hogy a gyártótól közvetlen hozzám jut el, mint bármelyik másik forrás esetében" - Teljesen megértem, ezt közvetlenül jelenleg a Pixeleknél és a OnePlusoknál lehet kivitelezni (közvetlenül letölteni a ROM-okat a hivatalos oldalukról) amikről tudok (talán még Xiaomi Global ROM-oknál is).

    "A SamFirm-ről is állítjátok, hogy az pl. közvetlen a Samsung szerverekről húzza le a ROM-ot, de egyáltalán garantálható, hogy ez tényleg így van? Én újabban rámentem a csak hivatalos forrásra, tehát mindent úgy szerzek be, ahogyan azt kell." - Ezért nem értek egyet azzal, hogy simán dobálóznak itt azzal, hogy flesselje fel ezt meg azt meg amazt a telefonra stb.. Senki sincs tisztában ezeknek a ROM-oknak a pontos forrásával, teljesen mindegy, ha akár egy XDA-s recognized developer / contributor állítaná azt egy kommentben, threadben, hogy ezek "hivatalos" firmware-ek.

    "Szerk.: na ez eszembe sem jutott. Ha úgy leszek a városban lehet, hogy rápróbálok. Bár nem tudom, hogy ez a Samsung bolt, ami itt van csinál-e ilyet." - Gondolj csak bele, hogy ez mennyire esélyes. A szerviz nem haverkodik. TMH-s IMEI alapján a telefonod. TMH-n nincs frissebb szoftver, ha át is veszik ugyanazzal a szoftverrel fogod visszakapni - vagy esetleg még régebbivel is, ha nincs meg nekik a legújabb teljes image (OTAn meg majd lefrissül nálad) - bár lehet, hogy csak fogják, samfirmware-ről letöltenek valamit randomra és Odinnal felflashelik:DDD :U.

    [ Szerkesztve ]

  • ArthurShelby

    addikt

    válasz kiskeni #36097 üzenetére

    Igaz, régen több szemét volt a szolgálatói ROM-okban (több le nem törölhető alkalmazás, egyéni bootképernyő), de pl én még a Telekom app-ot életemben nem használtam, és nincs is rá szükségem flottásként.
    "Nem tartok attól, hogy a Knox ugrik"
    De ha nem lenne eredeti gyári a ROM ugrana, mint ahogy főzött ROM-oknál ugrik is. Így már az eredetiség nem kérdés. Viszont abban tényleg igazad van, hogy nem való mindenkinek az odin, mert el lehet vele szúrni a telefont (pl egy pit fájllal átméretezed a partíciókat), kell hozzá valamennyi hozzáértés/készség. Szóval abban igazad van, hogy ezt nem kell mindenkinek csinálni, és úgymond földi halandóként biztonságosabb megvárni az OTA-t.

    Egyébként én lusta voltam a telekomos TMH ROM-ot lecserélni (elvagyok vele), de ha annyira akarnám és várnám a 10-est mint te (napi 10szer kiírni, hogy hol van-e már telekomra ;] #sarcasm) le tudnám cseréni. Nem lehet, hogy félsz az odin-tól? Használtad már?

    [ Szerkesztve ]

    A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés