Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nikilauda

    senior tag

    válasz UFC #77 üzenetére

    Én Samsungon kívülállóként azt nem értem, hogy miért reklámozod az iPhone-t itt?
    Az is halálosan nagy ostobaság amikor azt írod, hogy könnyű úgy elsőnek lenni, hogy "millióféle" verziót készít egy konkrét modellből. A többieknek ezt ki tiltotta meg? Ha hiszed, ha nem az Apple sem jótékonysági intézmény.

  • Dr.Anonymus

    addikt

    válasz UFC #77 üzenetére

    jó, én egyetértek, csak keresem a lehetséges okokat :)
    egyébként szerintem gyakran egy jó végső értékelés elég lenne,
    minden pontozást vagy akár plecsnit kicsit szkeptikusan fogadok
    főleg azért mert kiváló alapot ad mindenféle összehasonlítgatásra a különböző fanboyok között, és aztán a fórumban való értelmetlen csatákra

    tipikus példa erre a phonearena is..
    most is mennek a csaták ott orvérzésig a fórumban, hogy a HTC One M8 8.8-at kapott, míg a Samsung galaxy S5 9.1-et és akkor most az S5 a jobb telefon
    de ez az egész nevetséges..
    nem lehet számszerűsíteni hogy melyik telefon a jobb, mivel mindenkinél más súllyal vannak jelen bizonyos tényezők, és ha megpróbáljuk akkor csak fan háborúkat generálunk

    számomra a kamera kevésbé fontos tényező egy mobilban (úgy is csak max közösségi oldalakra feldobott formában használom, arra meg jó a ONE, nyaralásra profibb gépet viszek), de viszont fontos az anyaghasználat, design, jobb hangszóró, ezért nálam az M8 a nyerő
    de ha van akit nem érdekel a prémium design/anyaghasználat, viszont fontos neki a mobilban a kamera akkor neki a Z2 vagy az S5 lesz a befutó
    nincs általában jó/jobb telefon, csak egy adott igény számára jó/jobb telefon :K
    ezért fölös minden pontozás, plecsni - szerintem :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák