Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sagit

    addikt

    Végre nekem is megjött a másfél gigás frissítés ( Osztrák A1-os a teló)

    Van min javítani mert katasztrofális a telefonom. S7,S8+ és Note10 után mondom ezt.
    A telefonra smart swichel költöztem be valamikor április végén, ugyan azok az appok vannak rajta ami note10-en voltak es nem okoztak gondot.

    A telefon össze vissza laggol, volt már recoveryben chache törlés, nem segített. A legkriminálisabb a kamera, az ami akadásokat leművel indításkor,fényképezéskor siralmas.

    Nem tudom mi lehet az ok, mert kezdetekben egész jó volt de most már ott tartok hogy kezdem bánni ezt a választást.Lassan rászánom magam egy FR-re, de sajnos időhiányban szenvedek....
    Akku merülget de van töltőm, azt meg le is kakkantom, csakhogy semmivel se jobb az üzemidő mint a 3 éves note10-en volt ( kicsit note-om volt, azzal azért összehasonlítható lenne szerintem)

    Szóval én nem vagyok túl elégedett sok év samu után ....

    Kamera frissítést is várom, nem tudok egy dokumentumról egyszerűen full éles képet csinálni a szkennelés funkcióval ami Note-on hibátlan volt,a szélek homályosak maradnak. Kezdek arra gondolni hogy gyari hibás a telóm.

    Ui: feleségemnek S22+-t vettünk, 2 hét difivel, nála bevallása szerint nincsenek gondok.

    [ Szerkesztve ]

    Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

Új hozzászólás Aktív témák