Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rolandg

    tag

    válasz doooo #9541 üzenetére

    Bocsáss meg, de miután kivastagítva leírtam, hogy szerintem mi a jó (most etimológiába és szemantikába nem mennék bele), válaszolsz egy véleménnyel, negálva az enyémet :DD. Pontosan az a helyzet, amit írsz, és amit én is leírtam: a Huawei számomra jobb élményt adott. És ha azt gondolnám, hogy a Honor megközelíti azt, amit a Huawei kínált, azt választanám. De nem közelíti meg.
    Nem gondolom azt, hogy az S21U ne lenne egy piszkosan jó telefon. Az. Azért használom. Nem most vettem, hanem több mint egy éve. Nem, nem találtam jobbat, pedig töménytelen telefont végig néztem, kipróbáltam a vásárlás előtt. Akkor a piacon ez volt az, amely legjobban kiszolgálta az igényeimet. És igen, van egy nosztalgia bennem arra, hogy olyan képeket kaptam, amilyet szerettem volna. Most meg nem. Bocs. Fogyasztói elvárás... Ezért van több cég a piacon. Az S21 U kamerája remek. Fotózom raw-ban is, és dolgozom a képekkel. Az AI ott engem jobban kiszolgált. Nem, nem fogom eladni. És valószínűleg a következő telefonom is Samsung lesz. De annyira nem tudom szeretni, mint azt.

Új hozzászólás Aktív témák