Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ForRedGlory

    félisten

    Uhh elhiszem, hogy nagy a para és izgalom, de ne szemeteljétek már tele percenként azzal, hogy jajj remélem megkapom holnap, miért csak 11 a kiszállítás ideje. :(

    A Telekom honlapján is kint van egyértelműen: "A március 6. 23:59-ig leadott előrendeléseket március 8-án, a március 7-én leadott előrendeléseket pedig a normál átfutási időkkel szállítjuk ki. "

    A webshopon látott dátum fals adat (amit már írtam), mert előrendelés esetén nincs beprogramozva, hogy tudja mikor érkezik a készlet ezért a megjelenés napjával tud csak kalkulálni... Eleve úgy működik a normál folyamat, hogy a X. napon 14-ig leadott megrendelést az X+1. napon ki is viszi a futár, mert délután (17-18 körül) veszi át a Telekomtól a csomagokat. Ezért a 14-ig leadott megrendelés még feldolgozásra kerül, így másnap ki is ér.

    Ha 03.08 a megjelenés dátuma, akkor az azt követő első munkanap a 03.11... ezért van csak ott, semmi másért. Miután a Telekom elkezdte feldolgozni a megrendeléseket (ami már zajlik), akkor az azt jelenti, hogy megérkezett az előrendelői készlet, így holnap 100%, hogy megkapják a 03.06 éjfélig előrendelők.

    Remélem a státuszváltásokról, kapott SMS-ről vagy e-mailről nem fog mindenki beszámolni itt, mert senkit nem érdekel... engem legalábbis tuti. Az viszont igen, hogy nem a telefon a téma, pedig ahogy látom van pár mákos, aki már megkapta (egyem a zúzájukat :D)

    Legalább pakoljátok offba...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák