Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Imi1981

    veterán

    válasz guriga1234 #15350 üzenetére

    Én megnéztem a linkelt videót teljes felbontáson és szerintem nagyon jó minőségű. Egyedül az esti rész volt rosszabb de a többi szerintem nagyon jó. Én sem értem miről beszél de lehet túl profi szemmel nézi . Ha ennél profibb kell azt nem hiszem, hogy mobillal kéne csinálni. Nincs S10-em de látni látok és nem tudom mire írja, hogy szar.

    Más téma és inkább kérdés.
    Barátnőmnek jövő hónapban veszünk telót és a Huawei p30 és Samsung 10 között vacilálunk. Ő műkörmös és körmöket fényképez (a munkáját) és most egy xiaomi redmi note 4-el teszi ezt. Egy kuncsaftnak Huawei p30 pro volt és kipróbálták de nem jött be neki mert nagyon nem valós a bőrszín meg amúgy a színek a körmön(xiaomi redmi note 4 jobb ebben) . S10 vajon jobb ebben? Természet fotónál youtubeon nézve a P30 pro természetesebb de lámpa alatt mintha nagyon sárgítana és lehet ez volt a baja vele. Lámpa alatt (youtubeon nézve ) jobbnak/természetesebbnek látom színekben az s10-et de ugye az videó és nem biztos hogy jól adja vissza. Van vakakinek tapasztalata a két telóval ebben?

Új hozzászólás Aktív témák