Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktor18

    tag

    válasz Kasi212 #14328 üzenetére

    Voltak itt olyanok akiknek volt 1-2 gondjuk a telóval. Amolyan gyári hibás. De gariba meg lett oldva. Nekem jelenleg még mindig a Röpke pillantással és a fülhöz emeléssel, azonnali hívással vannak gondjaim. 1-2 napig jó, aztán nem. Vagy újraindítás, vagy ezek a funkciók ki-be kapcsolásával megoldódik. Mivel a szenzorok jók, így gondolom a Telekomos ROM-ban vannak a bibik. Ha majd egy frissítés megoldja, akkor ok, ha nem, akkor benézek a szervizbe, hogy tudnak-e valamit mondani. Egyébként semmi hibát nem tudok mondani. Első perctől tökéletes. Nem volt fagyásom eddig, nem akadt meg, nem zabálja semmi az akksit feleslegesen, S-Pen is nagyon jó, kézírás meg főleg. Erre annyit írnék, hogy a szenzorokkal lehetnek gondjaid. Ha épp olyat fogsz ki. De mást nem tudok. Majd írnak még olyanok, akik tudnak valamit ezen kívül.

    banhammer: Öcsémnek S2 van. Hááát... :D Akkora a teló, mint a kijelzőm. :D Mikor nővéremmel mentem Sony-t nézni, akkor a Z meg a Z1 került terítékre. Aztán maradt a Z1. Hozta a csajszi a simát meg a Compact-ot is. Nem kell ecsetelnem, hogy mit éreztem, mikor kirakta oda az 5 meg a 4.3 colos telefont. :D Végül a Compact lett.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák