Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • apaszka

    veterán

    válasz Darko_addict #26233 üzenetére

    Nincs mit!

    Nem kötegedésnek szántam,de pontos infó ami jó! :R :K Így nem jöhetnek ,hogy ezt mondtad,azt mondtad!
    Mindenki tévedhet! :R

    Ez az enyém! Most sötétben lőttem gyors! De lehet látni mi a lényeg! :W

    (#26234) banhammer

    Fél órája felhívtam a senkit ott! Természetesen én is rögzítettem a beszélgetést!

    Egy csaj vette fel a telót,és azt mondta,hogy mivel több hibát jelentettem be,ezért viszik el mert ki kell vizsgálni!
    Mondom neki,hogy csak az szar benn amit kicseréltek! Csatlakozó, és a kijelzőmön a középső gomb!
    Ja és mióta megcsinálták térerő anomáliák vannak benne!

    Ezt nem tudom miért nem lehet orvosolni helyszínen mint levélben.és telefonon mondták!
    Aztán mondtam neki,hogy a TMX el két hónapja volt balhém a laptopommal kapcsolatban ,így nem szeretném a kezükbe adni!
    A telefonomon mikroszkóp alatt sem található karc,vagy repedés,és ha nem így kapom vissza akkor az árát kp-be kérem vissza! Ha pedig nem lesz tuti akkor is ez legyen a vége,mert ez a 3. tuningja,és negyedik javítás után nem kell ez a készülék! Az új PTK Szavatossági jogaira hivatkozva!

    [ Szerkesztve ]

    https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

Új hozzászólás Aktív témák