Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • apaszka

    veterán

    válasz asderr #15299 üzenetére

    Biztosan igazad van!
    Mondjuk nem is futott!
    De nagyrészük,,,,,sógornak 100000 volt benne a múltkor,és hát??? De nem is ez a lényeg!
    Nem ismerik el,de tényleg így van!
    Nem mondom hol dolgozom,és mibe gyártunk,mert ugye aláírtam egy titokszerződést.
    De tény,hogy Német,és full felső kategóriába. Csak példa AMGPorscheAudiBmw...

    De ez nem csak autóra vonatkozik!

    A fullos mosógépe az asszonynak 2,év és két napot élt!
    Zanussi
    Ráköltöttem 30000 forintot,és még 2 hétig ment,és más adta meg magát! Írtam az atyaúr istennek is,de csak röhögtek! Jók a mérnökeik! Gari+2hét! :C

    Szóval vettem egy gagyit most neki valami indezit,vagy mi! Tuti tovább megy,és 1/3 ára volt,valami 50-60000. Semmi beszélgetés,és fulloskodás! :C
    Na de szépen elmentünk a szeretett,ill számomra áhított telótól!
    Bocs,ne lőjetek fejbe!
    Nem vagyok annyira ????

    (#15300) Memmaao

    Van egy munkatársam,vagy is munkatársnőm,ki egy nagy szervizből jött hozzánk dolgozni! Mobilszerviz természetesen.
    Javít maszekban is,de a lényeg. Mikor én az S3 at oda adtam a feleségemnek,és vettem egy LG G2 őt,azt mondta,hülye vagyok.
    A Samu sokkal jobb alkatrészekből építkezik mint az LG. A Nokia méjobból,de nem ez a lényeg. LG---->ne !

    Na megvettem,de sajnos tényleg hulladékot fogtam,ki. Az indulatok miatt így mondom,bár szerintem mind az!
    Tehát a Samu szerinte jó cuccokat rak bele,és tesztelt dolgok!
    Ő Nokia részen nyomta,de van itt is tapasztalata!

    [ Szerkesztve ]

    https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

Új hozzászólás Aktív témák