Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oncsi

    őstag

    Sziasztok.
    Nem trokodás miatt írok, csak mint TabS tulaj, akinek most is van Note 10.1-e.
    Miért döntöttem a TAB-s mellett?
    Mert a Note kijelzője érezhetően kezdett kissé zöldes árnyalatot felvenni. Szervizes mondta, hogy tudnak róla, és majd a gari végén cseréltessem ki. Úgy is lett. Kaptam bele egy mégzöldebbet. Megint kijöttek, és valamit állitottak rajta, és olyan let mint újkorába. (Enyhén zöldes) Asszony Tab 10.1-e igencsak stabilan tartja az egyébbként is jó színhőmérsékletét.
    A másik ok is a kijelző. Exrém szép, elkedtem nézni rajta olyan filmeket, amiket iszonyú volt a Note-n, de még plazmán is. Ezek a filmek sötét, sok éjszakai jelenettel készültek. És ezen a kis tabon élvezhető. Nem mosodik egybe a sötét felület, olyan részletek is vannak a filmen, amiket edig észre sem vettem. Szóval megfogott.
    Miért jobb a Note? Rootolható, A Tab S sw színten nagy visszalépés a JB-hez képest. Apró dolgok, de bosszantóak. A memoria kezelése egy vicc. 3 GB RAM, de induláskor már lefoglal magának 2 GB-ot. A maradék meg nem mindig elég. Vannak programok, amik úgy eszik a memoriát, hogy a gép nem tud olyan ütemben felszabaditani felhasználható Ram-ot, és akkor akadózik. Play kiakad, Dolphin sincs vele barátságban. A note ilyet nem csinált. Az nem áltt le ha gyenge volt az LTE. Ez simán dobálja az opss uzeneteket. Van, hogy kézzel kel tiltani a 4G-t, mert használhatatlan a net (hspa+ on jó)
    Nem cserélném vissza de ennek a Tab S-nek kellene egy rendes sw-és ez lenne a legjobb gép, de így.. :N

    Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

Új hozzászólás Aktív témák