Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ba.G

    aktív tag

    válasz vendingo #527 üzenetére

    Én Moto Defyről váltottam, ahhoz képest tényleg bazi nagy és nem is túl jó a fogása. OK, nem vagyok egy nőgyógyászba oltott Liszt Ferenc. A vastagságával önmagában nincs bajom, a Defy is ilyen rácsos tokban volt. (Önmagában nem ér semmit, csak újkorában leejtettem és a sérüléseket álcázandó, viszont legalább jól tönkretette máshol is, de jó volt a fogása.) Ehhez képest a K zoomot elég bizonytalannak érzem a kezemben, meglehet, az S4 zoom ergonomikusabb volt a maga műfajában.

    Muszáj lesz egy csukló- v. nyakpántot beszereznem, szerencsére ez a lehetőség adott hozzá.

    Zsolto: Dehogy, a magam részéről örülök a kommentjeidnek, nyilván a többi topiklakó is, amúgy sem egetverő a forgalom. (A Defyéhez képest biztosan nem, pedig az se volt egy extrém elterjedt telefon.)

    Az NX mini (másik Samsung innováció, meglehet, az is rétegmodell) szenzora is 20,7 Mpx-eles, csak így került szóba (általam :) ) fentebb, de komolyan bementem a Samu-shopba, mutassanak már egy kompaktot, aminek hasonló az érzékelője. Nem tudtak - el sem hiszem -, csak én okoskodtam az NX minivel...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák