Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • awakening87

    aktív tag

    válasz kasza blanka #7565 üzenetére

    Szerintem nem működhet.
    1. a Gio-ban/Ace-ben nem mtd eszközként, hanem bml/stl eszközként látszik a flash
    2. elméletben a mibib fájl tartalmazza a flash partíció infót, ezt kellene bolygatni, és nagy a veszélye a hardbrick-nek
    ők javítás céljából (igaz nem Gio-n, de hasonló a helyzet) az arm11boot módosításával kísérleteztek:
    [link]
    Annyiban van köze a mibib-hez, hogy valószínűleg a bekapcsolásnál ezt olvassa be először a telefon vagy az arm11boot-ot, valahogyan meg kell oldania a rendszer betöltését.
    Igazából meg kellene érteni, hogy mi történik a bekapcsoló gomb elengedése után vagy például amikor rádugod a töltőt, esetleg az usb-s jig-et, illetve a download mód, recovery mód hogyan jönnek elő.

    Ha mindenáron ki akarod használni azt a sok üres helyet, akkor próbáld meg ezt, ez egy teljesen veszélytelen eljárás:
    - menj recovery módba, usb-n keresztül hozd össze az adb konzolt a gépeddel
    - cwm-es menüből csatold fel a /data meg /system partíciókat írhatóra
    - adb konzolon keresztül csinálj a /system partíción egy könyvtárat
    - adb konzolon keresztül mozgass át oda pl. a /data-ról, amit akarsz (szerintem érdemes olyan fájlokat, amelyek nem változnak, pl. /data/dalvik-cache/system@*.dex, ez olyan jó 60-80 MB simán szokott lenni)
    - adb konzolon keresztül amiket átmozgattál, linkeld őket vissza szimbolikusan az eredeti helyükre
    - cwm-es menüből csatold le a partíciókat
    - cwm-es menüből reboot
    példa is kell?

    [ Szerkesztve ]

    SM-G930F @ BlackDiamond.NFE.PIE.V4.0 | https://www.youtube.com/watch?v=8P6QbTJsb-U&hd=1

Új hozzászólás Aktív témák