Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dimond G

    senior tag

    Közelségérzékelő! Hmmm... én is észrevettem ezt a jelenséget, anomáliát, amiről írtok! Nekem nem annyira zavaró, mivel a másik fél lerakja a hívást és felvillan a kijelző, így nincs vész. Kivéve, ahogy írtátok, a kihangosításnál, vagy ha leakarom rakni a hívást! :Y

    1. Böngészők (nálam): nos én nem szaroztam! :DDD Samsung böngészőt használok. Nekem bejön és amire kell, arra jó!
    2. Billentyűzet (nálam): Swiftkey Beta... azaz már Microsoft Swiftkey Beta. Remélem nem cseszi szét a Microsoft!
    3. Fólia/ujjlenyomatolvasó! Nálam nincs már egy hete kb. fólia a telón. Az ujjlenyomatolvasó azóta használhatóbb és meg is barátkoztam vele. Arcfeloldást alig használok. Bár lehet újra kellene kalibrálnom így fólia nélkül is! :DDD
    4. Mivel Huawei Watch-ot használok lekellett szednem egy bluetooth scanner app-ot, mivel nem volt automatikus a kapcsolat, nem látta az A71 az órát! Megoldva! :DD
    5. kapper85 - nekem is március óta van meg a teló, de videónál nem tapasztaltam azt amit te! Fotózást próbáltad? Milyen? Fotózni jobban szeretek vele, mert szép képeket csinál!
    6. Aksi! Jó. Nála 2 nap, még intenzívebb használat mellett is! Nálam! :C

Új hozzászólás Aktív témák