Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hogabesz

    aktív tag

    válasz bul07 #3454 üzenetére

    Tegnap miközben mentegettem le PC-re az dolgaimat pár % belement a telóba. Lehúztam délután a gépről és amikor a kijelzés utolérte a valós töltöttséget azt vettem észre, hogy mintha "jól" merülne a telefon. Gondoltam akkor lenullázom teljesen és feltöltöm 100-ra (alap esetben 40 és 80 között használom), 21:10-kor 8% volt az akkuban elkezdtem intenzíven játszani és a háttérben a "biztonság kedvéért" futott a vanced is. A vicc az, hogy valamikor 10 óra után volt hajlandó kikapcsolni arról a 8%-ról. Utána rádugtam a töltőre és nem egyből 100-ra ugrott a mutató, hanem szépen elkezdte tölteni, még este meg is lett a 100%. Reggelre kb. 12%-ot merült, ez előtte este is így volt (nálam kicsit többet eszik a 10 mint a 9), és azóta is tökéletesen megy a telefon, természetesen töltő nélkül is be lehet kapcsolni. Most ismét feltolom 100-ra, hogy az accubattery-vel meg tudjam nézni mi a helyzet, de úgy néz ki egyelőre nem lesz szervizes a dolog. Lehet, hogy csak az akku igényelt egy teljes ciklust, de nem tudom pontosan. Ha esetleg megint előjön a közeljövőben persze akkor irány a szerviz. A telefont egyébként tavaly Június 4-én vettem, szóval még odébb van az egy év.

Új hozzászólás Aktív témák