Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sxxorp

    őstag

    válasz janeszgol #160 üzenetére

    Nekem első Samsungom az A52s (párom révén van tapasztalatom, neki is A52s lett). Pár hete elgondolkodtam, hogy megvárjuk-e az A53 megjelenését, vagy vegyük az elődöt, végül utóbbi mellett döntöttünk az előzetes infók alapján (utólag nézve is jól). Előtte Xiaomi-m volt, ami gyengébben fotóz, de egyéb okokból (frissítések, szankció-kockázat, stb.) amúgy sem akartam kínai telefont.

    Csak szembeötlő volt, ahogy ajnározod az A53 fotós képességét. Ez azért volt furcsa, mert nem sok újdonságot hozott az A52s-hez képest, totál ugyanazt a kamera-rendszert rakták bele egy még friss Exynos-szal, ami alapból legfeljebb ugyanolyan, de - legalább a kiforratlanság miatt - inkább gyengébb fotózási képességeket vetített előre. Ezért szóltam, hogy várjunk meg egy olyan tesztet, ahol közvetlenebb összevetés lehetséges, ilyen pl. a GSMArenás Photo Comparison. Azokat a képeket megvizsgálva egyértelműen gyengébb az A53, az már másodlagos, hogy ezt eléggé hangsúlyozták a szöveges tesztben is. Könnyen lehet, hogy szoftveresen még alakítják, de azt kétlem, hogy valaha is dicshimnuszokat érdemeljen az elődhöz képest (nemcsak ebben...). Ha az A53 megüti a mércéd, furcsa lenne, ha az A52s nem ütné meg még inkább :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák