Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rothfb

    veterán

    válasz xyzikeee #938 üzenetére

    Szerintem korrekt ajánlat még 80 ezer környékén is. Nem akartam 100 ezer felett költeni telefonra, nem akartam tepsit. Így ez nagyon jó választás volt. Egyben van nagyon, teli üveget nem is vettem volna, kell rá egy normális tok, valamilyen normális fólia. Kompakt, könnyű, nem akadozik, korrekt a szoftver, a OneUI-t nagyon el találta a Samu, végre van sötét mód, ami az akksira és a látványra is jótékony hatással van. Nekem simán kibír 2 napot, pedig egy okosórával is folymatosan kapcsolatban van, bluetooth, mobilnet/wifi szinte folymatosan megy, csak éjszaka nem. Két simkártya lte-re, volte-ra és vowifi-re kapcsolva, plusz egy SD kártya is van benne. Digis és Telekomos sim van benne. Mindkét kártyával azonnal minden funkció működött. A kamera átlagos, de jó képeket csinál, az ujjlenyomat olvasó azonnal felismer, az arcfelismeréses feloldás is oké. A 64 Gb-os tárhely bőven elég, de ahogy írtam már, nekem még van benne SD kártya is. A duplakoppos ébresztés is működik. A szelfikamera is jó, bár engem nem érdekel. A GPS hamar belövi magát, lát gps, glonass, galileo, beidu műholdakat. A telefonálás tiszta, jól hallanak, digin és telekomon is 4g-s hd hang van. A hangszóró mono, de azért a kihangosítás érthető.
    Elvileg a 10-es androidot is meg fogja kapni.
    Ha bármi kérdés van, tedd fel nyugodtan, ha tudok, válaszolok.

Új hozzászólás Aktív témák