Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stanley00

    tag

    válasz pjen #1765 üzenetére

    Ezt most abszolút nem kötözködésből írom pusztán csak azért mert teljesen másképpen látjuk a dolgot, de nincsen ezzel baj. Szóval van valami olyan mondás, hogy az eladó van a vevőért vagy a vevő az eladóért? Ezt csak azért írtam így mert úgy fogalmaztál, hogy nem az én valós igényem itt a lényeg hanem a Samsungé. De két ugyanolyan telefonról beszélünk, még az áruk is ugyanaz. Akkor jogosan várhatná el az ember, hogy az A40-be is beleteszik az Aod-ot mert mondjuk én nem egy TV-t akarok nézni ha előveszem a telefont. Egy esetben tudom elfogadni a hiányát mégpedig ha valami technikai, műszaki oka van de itt nem tudok másra gondolni csak maximum a nagyobb aksira hiszen ugyanaz a két telefon. De szerintem az is hülyeség mert lehet, hogy a nagyobb kijelző fogyaszt is annyival többet. Inkább valami marketing vagy isten tudja mi az oka de ahogy írtad biztosan a Samsungnak jól megfontolt érdeke. Tuti nem az az ultra gagyi duma amit a fejlesztésről írtak mert akkor miért van az A30-ban. A lényeg, hogy én nagyon meg vagyok elégedve a telefonnal, egy percig sem az A40-et kritizáltam és nagyon is tisztában voltam vele, hogy mit veszek. Az egész csak abból indult ki, hogy én valahogy nagyon rosszul viselem ha ilyen kamu szövegekkel nézik hülyének az embert.

Új hozzászólás Aktív témák