Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dunc

    nagyúr

    válasz hodostamas #5836 üzenetére

    "Ha az ébresztés ki van kapcsolva mielőtt ébresztene, akkor utána ugyan úgy ébreszt a beállított időpontban
    Megoldás: Másik ébresztő alkalmazás telepítése marketből." Ez nem jött elő .

    A fényképezős hiba ami zavaró,van rá megoldás de ha pl az LG free camra váltok akkor a fényképező jó,de nagyobb mennyiségű fénykép után behal a galéria (a gyári fényképezőtől nem) Tudom cseréljek galéria app-ot is! De nem akarok mert a gyári 2.1 alatt hibátlan.
    Aztán nálam gyakrabban van az un kényszerbezárás blaa-blaa hibajelenség . Valamint nálam a csengés 2.2 alatt gyakran recsegett,sőt akadozott . (2.1 alatt hibátlan ugyanazzal teszteltem )
    Valamint a Power AMP rosszabbul szól 2.2 alatt ,valahogy az az érzésem a 2.2 amit használunk nem G3 ra való. A félig Angol ,félig Magyar is zavaró (tákolmány érzésem van)Nagyon zavart pl ,hogy alvásból csak a home gombbal tér észhez.
    Semmivel se lassabb nálam a 2.1 ,viszont hiba szinte nincs atom stabil. És még jó néhány dolog ami felet elnéztem. De ettől függetlenül várom a végleges 2.2t,viszont addig marad a 2.1.

    Röviden ennyi lenne. :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák