Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #82729984

    törölt tag

    válasz sh4d0w #437 üzenetére

    "A harmadik bekezdesben erosen belelovagoltal a torvenytelensegekbe"

    Nem hinném.
    Csak rámutattam arra, hogy még ha az amd új procija tényleg annyira jó lenne, az intelnek még akkor is rengeteg nem technikai eszköz van a kezében. És az hogy mi törvénytelenség mi nem, azt maximum majd egy bíróság tudja eldönteni, csak az nem biztos hogy segít az amd-n hogy majd 5 év múlva megállapítanak valamit az intelről. De az intelnek adott esetben az is elég ha csak előállítási költségen adja el a procit (máris nincs dömpingár) ami kevesebb mint az amd előállítási költsége, vagy 1-2 nagyobb gyártóval kizárolagos szerződése van (ez sem törvényellenes).

    De egyelőre azt kéne bizonyítani hogy a ryzen tényleg annyira jó a gyakorlatban. Sajnos túl sokszor láttam már azt amit most ebben a fórumban is megy, hogy majd jön az új csoda proci és akkor az intelnek vége mint a botnak, aztán a valóság nem éppen ez lett (lásd bulldozer).

    Én azt mondom várjuk meg a megjelenést, várjuk meg a valós tapasztalatokat, aztán utána lehet ujjongani.

    Ha jó az új proci az nekünk (fogyasztóknak) csak jó, mert az intelnek akkor lépnie kell és beindul egy technológiai vagy árversenyt. De én biztos nem kergetek hiú ábrándokat előre.

Új hozzászólás Aktív témák