Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Иван #208 üzenetére

    de az a 399$ nem 120e ft, az usa nettó ár
    én agyam is egyből ennyit dob, de ott nem állunk meg
    náluk az nettó ár, államonként eltérő az áfa
    nálunk mikor eu-ban eur ár van megadva, az már bruttó, de mivel itt is eltérő az áfa nem evidens, hogy a 400eur-os akármit te itt 400eur-ért vedd
    és ez az ár _csak_ az nvidia által gyártott refre vonatkozik, semmi másra
    és ez soha nem lesz népkártya kategória, még ha br 400usd-ért dobálnák a sarki fűszeresnél akkor sem
    a tisztelt szerző fejében esetleg, de amíg az emberek 70-80%-ban 100e ft alatti kártyát vásárolnak globálisan, addig nem

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Иван #208 üzenetére

    itt egy kis szösszenet az usa pénzügyi kereskedelmi működéséről
    tegnap mondta valaki, van olyan tagállam ahol 0% az áfa, ők megkapják 400$-ért - illetve kapnák, mert az egész nv fe dolog fake, gyártanak pár raklappal oszt' annyi volt -
    de a cikkből látszik, ott nincs áfa visszaigénylés sem, míg itt lehet - nyilván nem magánszemélynek -
    németeknél br 399eur az fe, forintosítva majdnem 150e ft
    tegnap alzán 16x ezertől voltak custom modellek - persze annyiért a leghitványabb hűtéssel van kártya, ami már értelmes az 180e+, gaming/strix/stb pedig 200e+ -, az hogy a többi bolt hogy ügyeskedik egy másik dolog

    szerk:
    flydomi
    226e-ért vettem 3070-et, csaXolok, és nem vagyok vele egyedül ( : és nem is rosszat, sőt jót
    az egy külön történet hogy mit ügyeskedik össze a magyar nagyker/kiskerek 99%-a
    azok az árak nem a balkáni jellegünk miatt vannak, hanem miattuk
    tudják alig van kártya, majd rárepül egy-két madár qrva drágán is
    és rárepülnek

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák