Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Иван

    őstag

    Tetszik a kártya, 60Ti ilyen teljesítménnyel és előző gen ugrással meg ajánlott árral tényleg népkártya kategória. Minden földi jó extrával spékelve. Amikor bejelentették 399 dollárért (kb 120k forint) akkor mondom megvan mire lépek.

    Aztán felmegyek a nagy magyar boltokra és látom hogy darabja nem megy 260k alatt. Népkártya.

    Emlékeztek amikor a 260k-s videokártya az abszolút tuti top volt és az egységjóskáknak mint nekem voltak értelmes ajánlatok 100k körül vagy az alatt?

    Nem vagyok nagy konzolos, de a PC-s ipar eléggé maga alatt vágja a fát, mert ilyen áraknál ki ne gondolkozna el egy XBOX/PS vételen? Vagy csinálom azt amit eddig... Olcsó kártyák és megyek 3-5 éves lagban nyomom az AAA címeket. Még olcsóbb is a steam 5 eurós binből turkálni őket.

    Nyilván első világbéli probléma, és örülök hogy ilyen gondjaim vannak. De a nagy next-gen kártya hype után úgy tűnik ez lehet nem nekem szól. Egy darabig biztos...

    PS: És itt nem a pénzen van a hangsúly, mert megvehetném. Azon van a hangsúly hogy ezt a trendet, ahol az átlagjúzereket ilyen szinten pofátlanul kifacsarják nem tudom támogatni.

    i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

Új hozzászólás Aktív témák