Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz ricsi99 #26 üzenetére

    Szerintem te nem érted meg miről beszélek, valamiért feltételezed, hogy itt már vásárlás után vagyunk. Pedig nem :B

    Tehát: eladó kiírja, hogy a termék eszetlen jó, kiváló, legjobb portéka, te fogod, odamész, és kiderül, hogy egy vödör szemét. Ha szállításra kéred akkor dupla bukó, mert még az sincs, hogy benyeled az időt, utazást, random egyéb költséget és átszervezést és kész, hanem akkor tényleg nyakig vagy a slamiban, mert pént ott, cucc itt és reménykedés indul, hogy ha az eladó ennyire slendrián volt, akkor majd segít.

    A problem amire próbáltam felhívni a figyelmet, hogy tök jó, hogy megszületik az ezredik hasonló írás, de amíg az eladó nem őszinte és tudja a kiskaput mindenre, ugyanígy a vevők is csesznek csomagot átvenni vagy rákérdezni a speckó részletekre, addig ezzel előrébb nem vagyunk.

    Amúgy szokta a közönséget érdekelni a vadabbnál-vadabb történetek sora, egyfelől, mert kívülről szórakoztató, másfelől, mert tanulságos, hogy valóban mire figyelj. Esetünkben sajnos minden pontot kihasználnak jelenleg, mert lehet. Ez leírás, képkészítés, megbízhatóság stb. minden szintre érvényes. Most bármikor adok neked 4 számjegyű pozitívas eladóról olyan sztorit, hogy falnak mész. És csak néznéd, hogy na ezt hogyan. Hát így, a mésik topikban pont erről beszéltünk, hogy veterán aprósok is küzdenek, mint disznó a jégen.

    A vesszők elé nem tudom miért raksz szóközt és utána pedig nem, de ez nem így működik btw. :B

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák