Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcat78

    őstag

    válasz Sza_Sa #134 üzenetére

    Azért egy v6 vagy v8 biturbo még mindig..... Odabasz :D Mondjuk az tény, hogy egyiknek sincs köze a környezetvédelemhez. A hangtalansághoz meg pláne.... De ezeket az autókat pont a hangjukért szeretjük. Legalábbis részben. A többit meg nem mondom mert a villany, állandó nyomaték, meg lámpánál, meg mittomén.... Azért más világ, de még az én őskövületem is ilyen "dinamikus" Renaultokat enne 0-100 összevetésben. Fölötte meg pláne. Ok, nem teljesen gyári az állapota..................... De egy ilyet alapból is megenne. Egy sokkal komolyabbat már nem! Nem versenyautó.
    Azért azt lássuk be, hogy egy erős autó soha, semmilyen formában nem a spórolásról szólt vagy szól most sem, bele véve az elektromosokat. Hogy rendesen megmozduljon a vas, ahhoz kraft kell, mindegy miből nyeri az ember. Egy sima downsizeingolt turbós csodától én sem esek hanyatt. De azért kellő köbcentivel megtámogatva, két turboval..... az nagyon más világ. Nem ésszerű! De azért a feeling, amikor egy ilyen vas meglódul... Attól mindenki vigyorog, aki egy csöppet is szereti az autókat. És ezt úgy, hogy életemben elsőnek egy nyerges vontató kormányát tekergettem. Úgy 5 évesen. De én is váltanék elektromosra, ha tudnék. Mondjuk a "szörnyet" megtartanám mindenképp.... Az kell, mert csak ;] Az megint más, hogy mennyire van kihasználva....

    "Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

Új hozzászólás Aktív témák