Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fortclay

    csendes tag

    válasz junior11 #1029 üzenetére

    Szia! Hát ez nálam összetett kérdés. Hosszútávú véleményt nem tudok mondani magáról a konkrét sebességről. Nyilván nem fagy, nincsenek megakadások, nem érzem gyengébbnek. Játszani nem játszottam rajta, bár a Samsungon sem.

    Viszont másrészről nekem ugyebár munkaeszköz is - webdizájner vagyok és marketinggel, valamint tartalomgyártással is foglalkozom. És nálam itt jön ki a különbség. Ugyanis MIUI-n sokkal gyorsabban tudok dolgozni. Ez értendő a multitaskingra és magára a fájlkezelésre és tartalomkezelésre - fájlkezelő, galéria, megosztási funkciók. Sokkal rendezettebben és átláthatóbban tudok dolgozni. Ráadásul A70-en a kamera egyedül GCAM-el volt használható, de ott meg instabil és olykor lassú. Itt minden rendben. És egyben tudom használni az egész ökoszisztémát. Most próbálgatom a gyári galéria appot belakni, mert a UI és a funkcionalitás mérföldekkel veri a Samsungét és az általam használt Google Fotóknál is ésszerább, gyorsabb, rendezhetőbb(számomra). Egyedül a PC-s cloud-al kell még barátkoznom, mert ott viszont sokkal jobb volt a Google Fotók.

    A kijelzőtől féltem én is, de feleslegesen. A Samsungon használtam az AOD-t, de igazából nem hiányzik. Egyrészt az árából vettem a 8T-n kívül egy Mi Band 4-et, így ott is látok mindent, másrészt igazából csak arra használtam, hogy az időt néztem amikor a monitor mellett volt dokkolva, de hát ott van 5 centire tőle a Windows, a karomon meg a Mi Band órája. :K

    Egyébként nagyon jó minőségű a kijelző, ezt is be lehet úgy kalibrálni, hogy "Samsungos" legyen a színe, de én nem ragaszkodok hozzá. Gyári beállításon is tökéletes, jól működik itt is a Dark Mode, nem érzed azt hogy megvakítana, egyáltalán. Sőt, hogyha elém rakták volna, amikor még a Samsungot használtam pl. egy Sötét Messengerrel, akkor nem mondom meg, hogy nem AMOLED. Tehát magának a szemnek semmivel sem rosszabb, nyilván van olyan, aki látja a különbséget, de én egész nap monitorokat, kijelzőket nézek és mégsem. Persze attól függetlenül az aksit nyilván jobban meríti. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák