Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gzoll

    tag

    Sziasztok!
    Én majdnem egy hónapnyi szenvedés és tilitoli után ma megrendeltem eme gyöngyszemet magamnak. Redmi Note 8 Pro-ról váltok, a kamerája és üzemideje nagyon jó, de elegem van a MIUI szeméthalmazából és a heti rendszeres egzotikus szoftverhibától, úgyhogy rengeteg információgyűjtés után itt kötök ki. A ligában ezeket sikerült letolnia:
    Samsung A52S 5G - a fórum alapján rettentő macerás és bugos az oprendszere bár az OIS és a sztereó hang mellette szólt, végül egész hamar kiesett
    Mi 11 Lite 5G - MIUI az is és rettentő bugos az is, plusz ilyenolyan megjelenítőkkel forgalmazzák, én meg nem szeretem a zsákbamacskát ennyiért
    Oneplus Nord 2 5G - nagy volt a verseny, mert abban van OIS, de végül ott is sok olyan bug van ami nekem annyira nem okés, és van gimbal-om, tehát az OIS-t el tudom engedni.
    Szóval a GT jobban néz ki, akkuban ugyanazt tudja, kamerában is, jobb a kijelzője és itt Németországban amazonon cirka 100€-val olcsóbb, miközben jóval kevesebb szoftveres bugról olvasni (végigolvastam ezt a fórumot is).
    Happy vagyok és kíváncsi 🤗

Új hozzászólás Aktív témák