Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • peti85

    senior tag

    válasz peti85 #3982 üzenetére

    Ami változott:
    - betűtípust lehet már letölteni a Theme Store-ból. Az ingyenesek elég gagyik fizetni meg ezért nem fogok. Ez már korábban is elérhető volt, de akkor nekem nem működött. Viszont beépített betűtípusnak csak a Roboto maradt.
    - A zárképernyő magazint lecserélték valami Carousel nevű cuccra, itt eddig nem találkoztam reklámmal/bulvár képekkel. De majd meglátjuk. Én nagyon szerettem a Huaweinél ezt a funkciót, ott mindig érdekes, minőségi képek váltották egymást. Itt eddig sajnos sok hülyeség volt benne.
    - A zárképernyőn lehet változtatni a bal oldali gyorsindítót, de csak pár lehetőség van (Google asszisztens, Wallet, Eszközvezérlők, ...)
    - Lebegő ablakból át lehet húzni fájlokat másik ablakba (én eddig ezzel sem találkoztam, de lehet hogy volt korábban is)

    Viszont nem értem, hogy miből állna leírni a kiadási jegyzékben, hogy mi változott? Ezt a hozzáállást nem értem a kínaiaktól...

    HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

Új hozzászólás Aktív témák