Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Predatorr

    őstag

    válasz balazs1022 #676 üzenetére

    Az S5-ömet bejáratott magyar boltból vettem kártyafüggetlenül, tele volt német vodafone előretelepített appokkal :Y , gyalulni kellett az egész OS-t. Mellesleg a Samsung Magyarország közölte, hogy az EU garancia nem érvényes Magyarországon, így meghosszabbítani sem tudom. Az S8, szintén régi magyar boltból vásárolva Egyesült Arab Emirátusokból szintén azonnali RAM-cserés, mert nem frissült Európában, barátnőm ugyanonnan németet kapott, az gond nélkül. A Poco Franciaországból jött. Eredetileg persze nyilván Kínából. A garancia megint érdekes, ismerősömnek döglött be HDD-je, hónapokig szívatták itt, a magyar kereskedésben, egy másik visszaküldte a világ túlfelére az ottani garral, és postafordultával, ktgtérítéssel kapott egy újat.

    Most egy T-Rex-szel szívok, ha valakinek lenne, kérem, segítsen. Az Outlook üzenetek átjönnek, a msnger esetleges (ez Stratos 3-mal és Verge Lite-tal is megvolt), gmail semmi. Notify appal működik a msngr, de nem akarok +1 appot áramot zabálni a háttérben. Akkukímélés természetesen kikapcsolva, memóriatörlésben kivételek között, aut. indítás, minden beállítva Zepphez.

    szandimk: Nekem még soha nem sikerült 2 napra redukálnom. :Y :D

    [ Szerkesztve ]

    "Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

Új hozzászólás Aktív témák