Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsiz

    őstag

    válasz Fruityloops #2521 üzenetére

    Nekem ugyan X3 Pro volt, de ugyanezt éreztem. Nem akartam lecserélni, mert tökéletesen elég volt nekem a mindennapokra. Egy-két évet szerintem még simán kihúztam volna vele. Kicsit több, mint két évig használtam, de sajnos megadta magát, akármennyire is vigyáztam rá. Így kénytelen voltam venni helyette egy újat. Redmi Note 12 Pro 5G lett a kiválasztott. De nincs meg az a "wow, új telefon" érzés, mert egyrészt nincs akkora teljesítmény és tudásbeli különbség a kettő között, másrészt meg a Poco-t sem éreztem kevésnek. Legalább így feljebbléptem 8/256GB-ra. Nem rossz telefon amúgy, de ha nem ment volna tönkre a Poco, számomra nem érte volna meg lecserélni a RN12Pro 5G-re. Ami meg már jelentősebb előrelépés lett volna, azok kerülnek annyiba, amennyit már én egyszerűen nem vagyok hajlandó kiadni telefonért.

    Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

  • KillBorn

    senior tag

    válasz Fruityloops #2521 üzenetére

    Én egy F5-re elcsábultam volna. Megvárom a Note 13 Pro-t (aka Poco X6 Pro) (1,5k sík, 12 bites C7 kijelző, 12GB+ ram, snapdragon, kijelzőbe integrált ujjlenyomatolvasó, nagyon vékony keret a kijelző körül, minimál design). Elvileg 150k HUFban benne lesz a 16/512-es.

    Én az X3 NFC-t egy A52s-sel használom felváltva (impulzus vásárlásra 85k-t megért 20 hónap hivatalos garival). Nem volt olyan xiaomi az elmúlt 3 évben a ~300$ kategóriában ami felkeltette volna a figyelmem.

    Illetve én egy telefonért lennék most hajlandó max. 225k-t adni, az a 13T Pro (~260 most HA-n új hivatalos garis). De cserébe a feleségemnek egy iphone 15 lenne az ára.

    Ha az A52s-nél jobbat akar az ember, akkor 150k HUF fölé kell menni (min. Poco F5), akkor meg már megvárom míg tényleg lesz újdonság a design és a hardver tekintetében is (pl. Poco X5 Pro nem jobb mint az A52s, és a samu még tovább is lesz támogatva).

    Sokat elmond a telefonról, hogy vissza-visszatérek rá az A52s mellett. Egyszerűen xiaomis vagyok nem tudom megmondani okát.
    Sztem ki lehet húzni az X3 NFC-vel amíg nem jön a Note 13-as (Poco X6) sorozat. Ahogy írtad 120hz, 6.67 FHD+, nagy akksi (jó üzemidővel még mindig, van 5000-es akksis teló 100 óra kürüli üzemidővel is), jó hangszórók, és most is teljesen vállalható kamerarendszer.
    Ennél többet nem adnak gyártók most sem ár/érték arányban (sajnos) a Poco F5 kategóriájáig.

    [ Szerkesztve ]

    "I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

  • sandró60

    addikt

    válasz Fruityloops #2521 üzenetére

    Nekem is jó úgy ahogy van.Csak akkor csere,ha javítani kell.
    Közel 3 éve van meg :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák