Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Predatorr

    őstag

    válasz tillatrilla #1911 üzenetére

    Előtte Samsung telefonom volt. Ott is rendszeresen jöttek elő problémák a topicban, amelyek forrása mind a Chrome volt. Itt is csináld ezt vele, csináld azt, stb.
    Átlátszó szilikon tok, visszasimuló fólia felhelyezve (nem szar 9H, amely törik a telefonnal együtt, gyorstöltő. Füles nincs. Esetleg unboxing videók youtube-on?
    Bolttal vigyázz. Vagy drága, vagy szar, még ha 2 év garod is van. Galaxy S5-ömet vettem anno olcsóbb, de garos boltban, kártyafüggetlenként, tele volt német vodafone szoftverekkel. Rootolás, rendszercsere, minden szart végig kellett rajta csinálni, hogy eltűnjenek és működjön, szóval nem csak a gar lehet problémás. Galaxy S8 "megbízható bolt"-ból jött, de Emirátusokból, vietnámi, azon belül német rom volt rajta, azon is lehetett rendszert cserélni, mert semmit nem frissített (exem anno ugyanonnan rendelt, annak semmi baja nem volt!).
    Ezekhez képest a Poco a megnyugvás lenne, ha nem akarna folyton netre mászkálni mindenért.

    Fruityloops: Én ma fotózgattam rengeteget a hóesésben, tök szép képek, hófehér a hó is, ahol nem taposták szét az autók.

    [ Szerkesztve ]

    "Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

Új hozzászólás Aktív témák