Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz Silentfrog #114 üzenetére

    "rászokást amikor emlitik akkor nem arra kell gondoloni,hogy nem tudsz nélküle élni "

    Szerintem is-is. Én mikor elkezdtem a leszokást és kihagytam egy adagot, pár óra múlva már minden bajom volt... Kezdődött volna a roham. Így muszáj volt adagot csökkentenem és úgy leszokni. De az is elég nehéz volt. Emlékszem még mit kínlódtam esténként... küzdöttem nehogy rám törjön újra... Nem volt egyszerű.

    Plusz mikor még benne voltam a sűrűjében emlékszem hogy vártam az esti adagot! Néztem az órát mikor lehet már bevenni az estit mert annyival jobb érzés volt utána... Szóval elég durva.

    Mivel nekem pszichiáter írta fel az ára nem volt túl magas. Ilyen párszáz forint ha jól emlékszem.

    Egyébként igen, vannak akik 1 meg több mg-ot is szednek naponta. Az durva lehet. Engem a Frontinból 0,5mg úgy lenyugtatott hogy ihaj :D Olyan kellemesen éreztem magam, mint valami újszülött kisgyerek akinek semmire sincs gondja. :)
    Néha még mostanában is 1-1 stresszesebb nap után eszembe jut, hogy be kéne kapni egyet és lazulni.. de nem lehet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák