Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Redneck

    veterán

    2016-ban adtam el nagyon olcsón, a Phenom 965-öt, egy Gigabyte 970-UD3 lappal, 8GB HyperX 1600 Mhz CL9-es Kittel, Hyper TX3 hűtővel. A srác a szüleinek vette, netezős gépnek. Ha utólag belegondolok fáj érte a szívem, bagóért ment el. Azóta is itt van a háza a ventikkel és a táppal, várja hogy rakjak bele valami konfigot.
    Alapból gyenge volt egy szálon, illetve a minimum fps-ek nem voltak túl jók pár címben, de azért jókat játszottam vele, bár az enyém csak 3,8-on ment 2,6-os CPU NB-vel.

    Nem gondoltam volna hogy ilyet leírok egyszer, de a fa fóliás ház jó lett. :D

    Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

  • Redneck

    veterán

    válasz hcl #32 üzenetére

    Nekem anno nem volt ilyen gondom, pedig több Athlon és Phenom rendszert raktam össze az évek során. Megnéztem hogy a lap támogatja e az adott modult, és kész. Amire oda kellett figyelni, az a lapok esetleges feszültség ejtése, és a CPU NB fesz, ha túlhúzott az ember.
    Mondjuk hozzáteszem, mindig kiteket választottam vagy ugyanolyan modulokat vettem a meglévő mellé. Nem dzsunka memóriát kell venni és kész. ;]

    XMP időzítések is mindig mentek, még 4 modullal is, pedig arra állítólag érzékeny volt a Phenom.

    Én LGA 775-tel szívtam ezügyben, de jellemzően random párosított modulokkal, amik nem a legjobbak voltak.

    Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

Új hozzászólás Aktív témák