Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PiciDikenz

    aktív tag

    válasz vranyek #302 üzenetére

    RGB-s a led, és lehet állítani a színeket pár eseményhez, de úgy az értesítések mint olyan közös kalap alá vannak véve.

    COS-ben volt lehetőség minden alkalmazásra külön színt definiálni, emellett a villogás intenzitását és gyakoriságát is szabályozhattad, amire én még nem találtam megoldást, de lehet, hogy csak én vagyok a béna :D

    (#307) silvergod

    Szia!

    - Gyárilag nem rootolt, de elég egyszerű és gyárilag támogatott is a root.

    - Nem az a fajta ember vagyok aki felismeri a teljes Adobe SRGB skálát ránézésre, a kékek elég
    hangsúlyosak, de szerintem nincs rajta fátyol, az meg, hogy 10 éves AMOLED az rohadt nagy túlzás, nekem kifejezetten tetszik a display.

    - A hangerő brutális, mind csengés mind appok használata közben, skypeolásnál minimum hangerőn is rohadás hangos :D (szerintem a kínaiak nagyothallók, egyébként nem látok rá magyarázatot miért ordít minden kínai telefon)

    - Én csak Hearthstone-al játszom nagyritkán telefonról, az alatt nem melegszik, de a fém hátlap amúgy is elég jól eloszlatja a hőt.

    - Fogalmam sincs, azt sem tudom mi az a Boom Beach :D

    - Brutál gyors a GPS jel találás, wifit nem mértem, nekem elég annyi, hogy működik :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák