Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz chopper84 #600 üzenetére

    Ha visszakeresel a milyen telefont topikban ugyanez volt a problémám, C6/X10 minipro, N97mini, Milestone voltak ezért pl előnyben. Ki is húztam a sima érintős telefonokat, egyedül a Defy játszott abban aligában, neki az IP67 miatt bocsátottam meg. Aztán N79 behalt, le kellett vásárolnom, és a nokiánál. Örülök neki hogy nem az N97mini-t választottam.

    Desire-n gyakoroltam, elment. Pár nap alatt hozzászoktam úgy az enyémen az íráshoz, hogy már kicsit gyorsabb vagyok mint a normál billes telefonokon - amiken elég gyorsan írok. Kapacitív kijelzővel nem rossz írni. Igaz, C6-00át nemrég kipróbáltam, egész jó a billentyűzete, de a nem egy darabból áll, meg a rezisztív kijelzőn nem is élvezném az írást ha nem lenne bill. Virtuál előnye még hogy lehet módosítani...

    8-9000ért lehet kapni bt billt, szemeztem velük.

    Aztán kézbefogtam a telefont ahogy a bt billt fogtam volna, próbálgattam és ment. Szóval megszokható, nem kell félni (ezt írták nekem is de nem nagyon akarta bevenni a gyomrom :) )

    <ELADÓ: Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák