Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Toto_HU

    csendes tag

    Sziasztok!

    Január 8-án vettem egy N97 Mini-t. Sokáig ódzkodtam az érintőképernyős telefonoktól, de most beadtam a derekamat. Egészen tegnapig öröm'e bódottá' volt a történet, minden szépen működött, Garmin Mobile XT egész korrektül elnavigált (bár a PNA-t nem dobom ki azért...) míg tegnap egy fura jelenségre lettem figyelmes.
    Az érintőképernyő jobb alsó sarkára nyomva egy pici de határozott pattanás-reccsenés hallható. Mintha azon a ponton a kijelző elvált volna a ház anyagától. Minden működik, de egy határozottan ujjal érezhető pattogás van azon a részen.
    Ha nem használom egy ideig akkor nincs semmi problem, egy pár perc használat után kezd el "recsegni".
    A kérdés, hogy ez - mivel soha nem volt még érintőképernyős telóm - normálisak tekinthető jelenség, avagy vigyem vissza a telefont a kereskedőhöz?

    Utóbbitól nagyon nem lennék boldog, Nokia szervizzel nagyon rossz tapasztalataim vannak, az E51-esem két hónapja náluk van "Várjuk az alkatrészt!" felkiáltással seggelnek rajta. Nem azért adtam ki nem kevés zs-t egy telefonért, hogy utána hónapokig ez se legyen... :W

Új hozzászólás Aktív témák