Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VMVM

    csendes tag

    Sziasztok,

    Vettem egy c7-est, de ez a topic jobban pörög mint a sajátja, elég kezdő "okos"teló használó vagyok, de azért meg kéne próbálnom haladni a korral, kéne egy kis segítség :)

    Már az elején elakadtam, a régi nokia 6300-ról hogyan tudom áttenni az adatokat legegyszerűbben a C7-re?
    A korábbi biztonsági másolataim Pc Suite-tal készültek, eddíg nem is volt gond -Nokia-telócserekor, de elvileg a C7-hez az nem jó, csak az OVI.
    A C7-ben lévő saját adatszinkronizáló Bluetoothon a 250 névjegyből 30 után mindíg megszakad, lehet, hogy egyenként kéne átküldenem mindet?

    Amúgy nem kerek nekem ez az OVI dolog, ha ezentúl a C7ről biztonsági másolatot akarok csinálni, azt a neten keresztül, csak az OVI-val tudom megtenni? Nem vagyok paranoiás, de nem szeretném az összes személyes adatot valami távoli szerverre tenni, jó lesz az a saját gépemen. Aztán lehet h teljesen félreértem a működését, és nevetséges a kérdés:)

    Köszi

  • VMVM

    csendes tag

    Sziasztok,

    A C7 topicba is írtam, de mivel sok közös van az N8-al, hátha itt több a tapasztalat.
    Lassan fél éve elégedetten használom a C7-esemet, de pár napja kezdek elég ideges lenni rá:
    Kb. minden második hívásnál amit kezdeményezek, ha felveszi a másik fél akkor nem hallja amit mondok, csak én őket. Ha leteszem és visszahívom akkor általában OK, de azon túl h kényelmetlen a dolog, vezetett már kellemetlen helyzethez is hivatalos ügyben, vagy pl.amikor rendőrséget hívtam.

    Találkoztatok már ilyennel? Mi segíthetne ezen? Vodánál vettem újonnan, a telefonon kereszttül leszedtem az összes szoftverfrissítést eddig. Ötlete van vkinek?

    THX

Új hozzászólás Aktív témák