Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Francia91

    veterán

    válasz csabyka666 #37300 üzenetére

    Én is ezért voltam kénytelen váltani. Térképek frissessége (tudom, most márciusban jött ki egy frissítés, de biztos, hogy ez volt az utolsó), Skype és Viber nekem kell, mert a családnak a fele Németországban él, és a laptop nem lehet mindig nálam....
    Őszintén megvallva hardveresen én is elégedett voltam a telefonnal, itt ami beb*szott neki, az a Microsoft, hogy szándékosan elkaszálta a rendszert. Ne mondja má', hogy a Skype nem futhatott volna tovább rajta, meg egyebek....
    A Lumia 1020 4,5".os kijelzője kb a maximum nálam, ami még elviselhető, de ahogy elnézem a trendeket, már nagyon be sem merészkednek 5" alá a gyártók, ha meg igen, akkor alsókategória.
    N8-as márcsak az FM Transmitter miatt is marad, na meg tartalék GPS-nek tökéletes! Nekem full Európa térkép van rajta, nyáron ez navigált Erdélyben is hibátlanul :)
    FM transmitter funkció is teljes mértékben jó, főleg, hogy nekem a belső 16 GB tárhely mellett még egy 32 GB-os kártya is csücsül az N8-asban...
    Tehát GPS-nek, Zenelejátszónak (Transzmitteren is), fényképezőnek és videofelvevőnek biztosan jó még mindig :K

    (#37301) Elims:

    Nem akartam áttéríteni a topikot, csak megemlítettem, hogy akárhogy is szeretjük az N8-ast, ne legyünk annyira elfogultak, hogy asszondjuk, hogy jobb képet csinál az 1020-asnál, mindössze ennyi :B

    [ Szerkesztve ]

    "Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

Új hozzászólás Aktív témák