Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz Dare2Live #599 üzenetére

    Te félkész szarozol, nem én.
    mert ez igaz. a te megfogalmazásod túlzó (ez pedig az i4re tett kijelentésedre volt a reakcióm, mert marhára nem így működik, hogy "eldobja a hívásokat")

    Te jársz ide "napi szinten" fikázni.? Nem?
    Ha neked ez fika, akkor alacsony az ingerküszöböd.

    btw látsz engem szifon topikban napi szinten fikázni?
    hidegen hagy, hogy mit és hol csinálsz. :)

    Amúgy erre a félkész szarra a nem túl hízelgo MW reviewből had linkeljek pár mondatot:
    a félkész szar a böngészőre vonatkozott, nem az egész készülékre, ne ferdíts legalább

    from Nokia
    ennyi. eddig is az volt a probléma, hogy a többiekhez képest nagy a lemaradás. ilyen n97 féle förtelmek után nem nehéz gigamega fónt alkotni házon belül

    Amit meg a nagy hátránynak hoz az az UI. Az meg izlés kérdése
    Úgy néz ki, a Nokia a többség ízlését nem találja el. (és az UI az egész készülék lelke, nem egy paraméter a sok közül, és ezen a moddingok, kiegek sem segítenek, egy launcher pro is keveset érne, ha maga a droid felépítése nem lenne olyan, amilyen. ebből következik: )

    Amúgy pedig lesz rá SPB5.
    és akkor most hova *******? :F
    nem valami "húde" nagy durranás az.

    --------

    na részemről vita ezzel lezárva, viszont visszakanyarodva a kiindulóponthoz, 592-es hsz. ez tény. hogy a többi márkánál mi van, az ilyen szempontból érdektelen. Bár ahogy írtam, szerinted nincs igazad, de a vicc kedvéért legyen. Máshol is ez van. És? Attól ez jobb lesz? Nem. Pedig a Nokia még piacvezető is. Kérdés, hogy ilyen hozzáállással meddig...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák