Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Namelesske

    addikt

    Megmondom őszintén, nagyon elfogott a nosztalgia amikor megláttam az Xplore programot. Látszik, hogy hiába van rajta szép csomagolás ez még vérbeli Symbian telefon. Nagyon hiányzik a kis E51-em, már több mint két éve vagyok Android felhasználó, de én úgy érzem Symbianon sokkal jobb volt. A platform hiányossága a gyenge grafikus teljesítményben volt a felhasználói felületen, a nagyon rossz alap böngészőben és az elavult processzorokban volt, amik hiába érték be órajelben az Androidos társaikat, a többfeladatos környezetben nem tudták hozni a zökkenőmentes működést. Meg persze a sok anomália ami minden készüléket másképp érintett.

    A szoftverek minősége nem tudom mennyit változott amióta nem láttam symbiant, de nem hiszem hogy nagyban javult volna a színvonal látván az Xplore-t. Inkább csak lett egy rakás szemét mint androidon. A widgetek érdekesek, de szerintem nem annyira fontosak, az Active Standby jobb volt. Viszont a komplex menük a mindenre kiterjedő részletes apróbb beállítások sokat számítanak. Amikor androidon találok egy ennyire paraméterezhető programot öröm van, Symbianon meg szinte minden olyan volt.

    Hatalmas fekete pont, hogy a meglévő funkciókat csonkították mint PL az óra. Amit Stock androidnak szabad symbian belle-nek nem.

    Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

Új hozzászólás Aktív témák