Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MR007RM

    addikt

    válasz dreamdancer #97 üzenetére

    Akkor maradjon a WP hisz olyan töketlenek hogy más náluk szóba sem kerülhet. Sőt már sokkal korábban fel kellett volna ezt ismerniük, mint a világ legtutibb rendszerét. :W

    A Nokiának se nem android, se nem windows phone se más nem kell, csak saját maga. Amíg ezt nem ismerik fel addig ilyen rossz helyzetben maradnak. A cég mellesleg 1865-ben alakult, persze akkor még más vízeken utaztak. Szerintem a mai világban kell a megkülönböztetés, az egyéniség, ami a siker egyik titka. A nagy mohóságuk és hiszékenységük vezetett oda ahol most vannak.

    [ Szerkesztve ]

    MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

  • margithid

    veterán

    válasz dreamdancer #97 üzenetére

    Szerintem nem ártott volna azért ha a wp mellett egy két androidot is kitolnak. Ez mellett is lehettek volna a microsoft fő partnerei nyugodtan. Viszont akkor nyilván nem kaptak volna ennyi pénzt a redmondiaktól.
    A saját rendszer kifejlesztése és sikerre vitele meg nagyon nehéz lett volna, nokia nem apple, google, microsoft, ahogy írtam is.
    Szeritnem igy jártak a legjobban, hogy "csak" harvergyártók lettek tulajdonképpen, igaz vannak még a saját programjaik, de azért az korántsem ugyanaz mint a saját OS.
    Ha lassan is de microsoft is teret fog nyerni a mobilos OS-el között. Főleg ha nagyobb fokú átjárhatóság lesz majd asztali és mobil OS között.
    Igazából a legfontosabb az volt, hogy lemondtad symbianról, meego-t kicsit sajnálom, de félek ugyanúgy járt volna mint bada, és ahogy tizen is fog.
    Ezeknek szerintem már nincs hely,BB-nek, és talán Mozillának igen.

Új hozzászólás Aktív témák