Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bodnar10261

    aktív tag

    válasz bodnar10261 #30927 üzenetére

    Megvan emberek!

    A következő van:

    Op.rendszer verziószám: 8.10.14219.341

    Belső Vezérlőprogram verziószám: 3058.50000.14xx.00xx (Ez szolgáltató függő nálam 1425.0003)

    A Cortana, a legszemélyesebb digitális segéd most már az Egyesült Királyságban és Kínában is kapható. A Cortana új szolgáltatásai: továbbfejlesztett természetes nyelv, integráció az autóskészletbe a Bluetooth-t használó partnerek elérésére, jelzéshalasztási emlékeztetők, valamint továbbfejlesztett naptár. A Cortana kérésre még különféle szereplők megszemélyesítésére is képes.
    Kezdő képernyőjét könnyen átrendezheti és még jobban személyre szabhatja. Még személyesebb kialakítást érhet el, ha az alkalmazásokat mappába rendezi, átnevezi a mappát, majd a mappán belül átrendezni a csempéket.
    Frissítések a Lumia Storyteller és a Lumia Selfie alkalmazáshoz. Elérhető az Áruházból.
    Gyorsabb csatlakozás és böngészés a mobil webhelyeken megnövelt letöltési sebességgel.
    Még egyszerűbben telepítheti a telefonfrissítéseket úgy, hogy a telepítést az Ön számára legmegfelelőbb időpontra időzíti.
    További fejlesztések a következő területeken: stabilitás, akkumulátorteljesítmény, push-értesítések, Wi-Fi-kapcsolat, vásárlói VPN-támogatás, Alkalmazástéka, SMS-ek egyesítése és továbbítása, egyedi jelzéshalasztási idők a Jelzések alkalmazásban, Live Tile áruház (csak az Egyesült Államokban) és még sok más.

    Cortana értelemszerüen még nem érhető el Magyarországon. És ez bizony a denim, amit mindenkinek telepített. Így a sugó+tippek illetve az extrák és infók is meghülyült. (PFD vel cyant ir az extrák és infonál nélküle denim. a sugo meg cyant.)

    Úgyhogy ennyi, ha pfd-t ha sima update-t választasz ez fog fogadni utána olvastam.

    tessék hogy nem beszéltem félre: http://www.nokia.com/hu-hu/tamogatas/termek/lumia520/softwareupdate/

    Ez lemaradt. A kezdőképernyőn toljatok egymásra csempét kijönn egy mappa átnevezheted rendezheted. Kipróbáltam

    [ Szerkesztve ]

    Bodnár Dávid

Új hozzászólás Aktív témák