Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • confuser

    senior tag

    válasz m1lan #27454 üzenetére

    Én határozott javulást vélek felfedezni. RAM igényesebb műveletekről visszalépve a kezdőoldalra a csempék beúszó animáció néha darabosabb volt (Cyan előtt még gyakrabban fordult elő, utána már tényleg csak komolyabb appokból visszalépve vagy sok csempét kirakva*), viszont az új frissítés óta talán még nem is találkoztam a jelenséggel :)

    Már csak az IE-t kéne gatyába rázni, különösen az oldalba ágyazott videók lejátszásával kapcsolatban...

    * Egyébként szerintem ez okozza az eltérést leggyakrabban, hogy valakinek akad az animációja vagy nem. Nekem a 3 közepes méretű csempe oszlop nézettel, háttérképpel 1 kijelzőnyi csempe van kirakva (1 nagy, 12 közepes és 4 kicsi), és így alig akad. Ha rádobok még 5-6 csempét, láthatóan gyakrabban lesz darabos az animáció, ha jóval többet rakok ki, akkor pedig csempeújratöltődésekkel is lehet találkozni (tegnap kipróbáltam, kiraktam minden appom csempéjét, görgetéskor állandóan újrarajzolta őket).

    A másik tanulság ebben a témában, hogy Cortana csempéje sokkal erőforrás igényesebb, mint bármelyik másik csempe (nyilván azért, mert az tényleg "live").

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák