Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz Ati1979 #3159 üzenetére

    Köszi, de tényleg el tudom dönteni, hogy melyik füles jó, vagy melyik nem, két fülem is van :)
    Viccet félretéve, annyira ma már nem érzem magam tétovának, hogy másoktól kérdezzem meg, hogy melyik fülesnek tetszik a hangja. De ha igazolást keresünk, akkor rákeresve az MH1 azért tényleg elég jó [link], szerintem hangminőségre nagyon kellemesen nyilatkoznak róla a tesztben. Nem az ie 800 kategóriája, az igaz, de az messze nem igaz, hogy "nagyon gyenge fülesek", szerintem ez a véleményed ismerethiányból adódott.

    Egyébként egy Hifiman Re-Zero-t használok már egy ideje, ahhoz szokva is az a véleményem, hogy mind az MH1-nek, mind az MH-750-nek jó hangja van.

  • zack

    nagyúr

    válasz Ati1979 #3159 üzenetére

    Na persze. Ez egy ordas nagy f@szság, és nem azért mert IE8 használok. :U Nem nyitok vitát, lehet ez a te véleményed, és a füles topikban levő tagoké, nálatok menő fikázni a drágát, és ajnározni az olcsót. A Sennheiser-t fikázni pedig egyenesen csúcs. Az, hogy más mivel szopott, amit ajánlottatok, vagy mit vett, ami nem tetszett neki és ti meg az egekbe ajnároztátok, az már más kérdés. Mindig van egy aktuális számotokra menő cucc, aztán hirtelen eltűnik. Lásd Xears. Fűnek fának ajánlgatva lett wc kefe helyett is, aztán amikor elkezdtek széthullani, és a gari problémás volt a külföldre szállítás miatt, mindenki lapított.
    Egy dolog nem változott. A Sennheiser-t és az IE szériát fikázni. Ez állandó.
    Gondolom olvasod a Head-Fi-t...Érdekes, ott sosem tartották rossznak az IE8-cat, és úgy globálisan máshol sem. De ha így jobban alszol, legyen 5k kategória hang alapján, csak legközelebb sződd bele az ilyen egyéni véleményezésbe, hogy "szerinted", mert általánosságban nagyon nincs így. :U

    Más:

    Note 4 fülese viszont nagyon baba. Meg is lepődtem, mert ilyen jó fülest telefonhoz csomagolva nem hallottam. Bár az eddigi mércét nem volt túl nehéz átugorni. :)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Ati1979 #3159 üzenetére

    Olyat is tudok, aki az SE535-nél jobbnak tartja az IE8-cat, pedig 2x annyiba kerül, és ugye nem ez a papírforma a topikban sem. Ha már a Shure az isten, gondoltam megjegyzem. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák