Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Petester

    senior tag

    válasz old rocker #792 üzenetére

    Én is kipróbáltam az Andromenüt, de annyi mindent kellett volna tanulni a használatáról, hogy letöröltem. Annyira megszoktam már a használatát a gyári FP2-nek, hogy nem volt idegzetem tanulni egy újat. :N
    Nekem ami még szimpatikus, az qoo alkalmazások. Amit használok, az a qoo Weather, a qooSystem és a qooPlayer. Mindegyiknek van widgetje, mindegyiknek lehet az áttetszőségét is állítani.
    A Player játszik mappákat, a legutóbbi frissítéssel már kezeli az almappákat is. Nincs benne hangszín szabályozó, de azt egy korábbi külső alkalmazás orvosolja. Ami hiányzik, hogy nincs barátságban az AD-54-es adapteremmel, csak a hangerő működik.
    A System mutatja az akku szintjét (sokkal pontosabban, mint a Nokia saját Battery Monitor-ja), listázza a rejtetten futó alkalmazásokat is (mutatja az alkalmazások erőforráshasználatát) és ki is lehet őket lőni, mutatja a ram és processzor terhelést (bár ez utóbbiak csak infók és nem lehet semmire használni, de kíváncsiságot ki lehet élni :K ) és még a telepített alkalmazásokat is mutatja, vmint hogy éppen mi fut közülük.
    A Weathert nem kell nagyon dícsérni, csak a widget miatt használom, van napi és max. 5 napos előrejelzős is, akár mindkettő kitehető. Eddig jobb, mint a gyári időjárás, de részletességben a Forecaweather a nyerő.
    Zenelejátszóból még nem találtam meg a legjobbat. LCG jukebox lenne a nyerő a flac miatt, de nincs az Áruházban, fizetni meg nem szívesen idegen helyen. Talán paypallal lehetne, de nem jutottam még el a regisztrációig.
    Az fMobi lenne a legjobb pofafüzet alkalmazás, de nekem vmi oknál fogva nem megy az üzenet küldés/válaszolás...
    Témából meg csakis AttisX féle jöhet szóba! :R A mostani kedvenc a Clerblack IX.

    Szerk.: tudtok olyan alkalmazást, ami be tud épülni a képernyőzárba? az ottani órát szívesen lecserélném, mert a dig. óra nem megy, csak ha nyelvet váltok. Vagy olyan, mint a WP7 óra, nap, dátum trió. :K
    Meg jó lenne olyan zenelejátszó, ami szintén vezérelhető innen, ne kelljen a zárat feloldani. De tartok tőle, hogy ilyenekről ne is álmodjuk symbianon... :(

    [ Szerkesztve ]

    (ó\_!_/ó)

Új hozzászólás Aktív témák