Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • old rocker

    veterán

    Néhány tapasztalatot megosztanék véleményem szerint hasznos, telepített alkalmazással kapcsolatban:
    Mindenekelőtt a QAEffects: ki lehet lőni vele a 700-nál fix téma effektet. Ha ki van lőve, az applikációk átúsztatásos effektje helyett "élesen" vált, gyorsabb lesz valamivel az alkalmazások közötti váltás, ki-be lépés,
    TouchFX: pl. a jobb felső sarokba helyezve egy érintésre engedélyezi, másik érintésre tiltja a kijelző automatikus elfordulását. Lehet még dupla tapicskára hozzárendelni mást is, nem érdemes szerintem. Amit még használok ennél az alkalmazásnál, ugyancsak a jobb csücsökből lefelé simítva a fényerő változtatható.
    Az MFfolders az üzeneteket mappa nézetben nyitja meg.
    A CamFX lehetővé teszi, hogy a kamera alkalmazásból közvetlenül a galériába, illetve vissza léphess.
    Korábban említettem az Andromenú Extra buttons alkalmazást (az előbbiek is ugyanazon cégtől valók) , ami kiválóan paraméterezhető, a lehúzható SettingBar app -al együtt szinte mindent el lehet érni a kezdő kijelzőkről- (Én négyet használok.) Az alkalmazás felugró menüjének megjelentetését (Expandabble Apps) érdemes bal felső él tapintás - hoz pozicionálni, mert a preferált alkalmazásokkal így nem csak a készenléti kijelzőkön lehet megjeleníteni, hanem más alkalmazások használata közben is. Ez a beállítás nagyon jól korrelál a jobb felső sarokban tapizható TouchFX-el, a SettingBar, illetve a gyári lehúzható menü "lehúzását" nem zavarja.

    Az applikációk a Storeban vehetők meg, legdrágább az Andromenü 405 Ft-ért.

    [ Szerkesztve ]

    A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Új hozzászólás Aktív témák