Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thamasz

    senior tag

    Most néztem meg őket a győri Samsungban, hát nekem nagyon bejönnek. Szeretem az S8-amat, de látszik a két generáció köztük. Sima 10-est rendeltem elő, méretre szinte egy az egyben S8, csak ugye még nagyobb a kijelző, tehát nekem pont jó. Amennyire féltem tőle, élőben nem nagyon zavart az egy kamera lyuk, hamar meg lehet szokni szerintem. A dupla lyuk már más kérdés azt nem tudom. Az e nekem az S8 után kicsinek tűnt, feleségemnek inkább el tudom képzelni. Tetszettek a színek is, nekem zöld lesz, ami kicsit világosabb árnyalatú mint vártam, de jól néz ki. Szerintem a hátsó kamera sáv is jól néz ki, nem értek egyet a sok fikázással ennek kapcsán. Amúgy minden kirakott készüléken volt gyári fólia, ami csak a kameránál volt lyukas. Mind a 10+ a 10 és az e is 6Gb ramot írt ki, amire azt mondta a srác, hogy ezek demok, a kiszállított készülékekben 8 lesz. Arról nem tudott, hogy lesz-e alap tok is a dobozban, erről külföldi oldalakon olvastam, hogy lesz. A kicsi e kapcsán szerintem is magasan van a bekapcsoló gomb az ujjlenyomat olvasóval, én bal kézzel fogom a telefont, és nem nagyon értem el a mutató ujjammal. Közben attól féltem, hogy kicsúszik a kezemből, mert mind jó csúszós fogású, de ez ugye nem újdonság. Ezen segít majd egy tok, és szerintem úgy könnyebb lesz elérni is a gombot, ha nem csúszik. Amúgy jó sok féle tok van kint, nekem talán a körben védő katonai mil standard tok tetszett a legjobban. 9900 Ft, lehet kipróbálom. Tok nélkül nem merném használni.

Új hozzászólás Aktív témák