Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • plagab

    csendes tag

    Sziasztok!
    Ma voltam a T-mobil bemutatoteremben.
    Volt szerencsem csucsidon kivul erkezni, igy szinte egymas mellett volt egy Xmax, Mate20p, es az S10+.
    Jo alaposan vegignyomkodtam mindegyiket. Sorrendben szinte ugyan azokat az alaklmazasokat vettem vegig, ugyan arra a websitera mentem fel, es a youtube-alkalmazason is ugyanazokat a videokat neztem meg. Ugyan azt a targyat ugyanabbol a szogbol lefotoztam, stb... Szoval lehetosegeimhez merten csinaltam egy gyors osszehasonlito tesztet.
    Eloljaroban annyit, hogy reszemrol nincs semmilyen rossz erzes az almas telefonokkal szemben az arkepzesen kivul, igy ugyan olyan esellyel indult mindharom gyarto csucs teloja.
    Most eloszor azt mondom hogy Woww!!! A Samsung mind designban, sulyban, es Smooth-sagban (szep magyar szo :)) felul multa mindharom telot.
    Pontosan ertem azokat az almas felhasznalokat, akik eddig mindig arra panaszkodtak, jojo az Android, de valahogy nincs ugy optimalizalva, mint az IOS, mert mikrolaggot mindig erzekel valahogy.
    Na azt hiszem ennek a korszaknak lett ezzel vege. Ugyanis ennyire smooth es szuperul optimalizalt erzesem meg sosoem volt, mint most az S10+ eseteben. Meg az Xmax-nal is jobbnak ereztem a kezelest, amit azert valljuk meg, nehez produkalni, ebben tenyleg kimagaslo az IOS.
    Valahogy kezben tartani is kenyelmesebb volt, mint a tobbit, es joval konnyebnek ereztem.
    A fotokon es videokon engem nagyon zavart a lyuk, meg a duplalyuk elol, de eloben egyaltalan nem zavaro. Direkt kerestem olyan vidot, ami nem 16-9 es, hanem szeltol szelig kier, de ugysem volt zavaro.
    Szoval engem a Samsung eloszor az eletben kilora megvett. Meg megvarom a marcius vegi Huawei P30p bemutatot, es utan fogok donteni, de nem tudom miben lehet ezt felulmulni, ugyanis barmennyire is bele szeretnek kotni, a magas arcedulan kivul masba tenyleg nem tudok.

    plagab

Új hozzászólás Aktív témák