Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szamovar

    tag

    Végre .... :K Valóban hiánypótló tesztről van szó, remélem lesz folytatása. :R Én fél éve használok SBH700as modellt, ha nem is maximálisan, de megvagyok vele elégedve. Szerintem kiválóan lehet vele kommunikálni(omnia, dual simes telefonok, n73), nem jelezték még hogy rosszul hallanának és én is tökéletesen hallom a beszélgető partnereimet. Zenei téren valóban lenne hova javulni, én egy erős közepesre értékelem. Felhelyezhetőség terén viszont érdemes több időd eltölteni. 1-2 nap használat után néhány mozdulattal olyan masszívan felhelyezhető az addig lötyögő szerkentyű, hogy egy repülőről kiugorva sem fog leválni fejünkről a cucc. Utcán hamar kiszúrható a füles, mivel villog egy kék led hátul, ami miatt garantált a lebukás, mindenki sejteni fogja, hogy John megmentésére irányuló terveid vannak, ezért érdemes elkerülni rézbőrű testvéreink felbukkanási területeit, kiváltképp este. Röviden ennyi!

    Alcatel One Touch Max DB - Nokia 3310 - Nokia Ngage - Samsung E900 - Samsung P850 - Se w800 - Nokia N91 - Eten m500 - Samsung I900 - BlackBerry 9000 - Motorola Defy - Nokia E52 - Nokia Lumia 1020 - Apple Iphone SE

Új hozzászólás Aktív témák